logo

משפחת סהר

12.2013

דוד, רצינו להביע את תודתנו והערכתנו העמוקה במספר מילים:
הקשר שלנו עם דוד החל פני יותר משנתיים כשקיבלתי את הטלפון שלו עם המלצות חמות מחברה שבנה טופל והטיפול היה הצלחה גדולה. במשך זמן רב ניסית לעניין את ביתי במטפלים, פסיכולוגים, רפואה קונבנציונלית וגם לא קונבנציונלית ובשום מקרה לא היה חיבור או הצלחה. ביתי אובחנה עם הפרעות קשב וריכוז ודיסלקציה קשה דבר שהייתה מלווה בתסכולים קשים מרד כלפי כול דבר והתחברות למקומות לא נעימים במיוחד .
לאחר שיחה עם ביתי הצעתי לה לנסות את הטיפול אצל דוד היא כמובן שאלה שאלות והייתה כבר חסרת אמון כלפי כול טיפול כזה או אחר ואז התחלנו את ההליך ותוך כדי אבחון ביתי הבינה בפעם הראשונה שמישהו מדבר בשפה שלה מהבטן הכי רכה וכאן נשאלה השאלה שהפכה את הבלתי אפשרי לאפשרי "איך אני מצליחה לעשות שינויי" באותה שנייה הבנתי שהגענו למקום הנכון כי בפעם הראשונה שמעתי את המילה "שינוי, לאחר שיחת הכרות עניינית ומקצועית, הבנו כי הגענו למטפל אשר נותן את כל כולו למטופל לשיפור מצב בריאות נפשי ופיזי ואף מצב רוחו וכמובן ביטחון עצמי. .....כאבי הראש נעלמו כמעט לחלוטין וכן גם כאבי הגב והכאב הכי גדול היה כאבי הלב והתסכול. אין כלל ספק בליבנו כי דרך טיפולו של דוד וההשקעה שלו במטופל רק שיפרו את איכות החיים של ביתנו ואת חיינו בבית עם האחים וההורים שלא לדבר על המורים בביה"ס שיפור עד ללא הכר.
כל שרצינו הוא להביע את הערכתנו ותודתנו למטפל בעל "איכויות הזהב", ואנו תקווה כי יגיעו לדוד הילדים עם הנשמות הפצועות עקב קשים כאלה ואחרים ויצאו לאחר טיפול חזקים ומחזקים כמו שביתנו יצאה.
לך דוד
אין בפינו מילים ואין יכולת
לתאר כמה הטיפול שלך הביא תועלת
המקצוע שלך הוא רק שם
כי במטופלים שלך נוהג כאם
יודע להוציא יש מאין
ותבונתך משובחת מכל יין
מה אפשר לומר בכלל
שכל מה שאתה עושה הוא מעבר ומעל
הרי מילים ואפילו אלף ורבבה
אין ביכולתן לספר כמה במקצועך
אתה משקיע אהבה ונתינה
תודה עבור הכול
משפחת סהרAvivits@clalit.org.il

רביעי, 11 דצמבר 2013

מירה .ס. ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ): דוד גורן-המלאך שלנו

10.2013

בני הינו ילד מוכשר וחברותי ביותר, שהיה מאושר, שמח ואהוד על כל חבריו. בכתה ב' חווה ילדנו בבית הספר התעללות נפשית מצד שני ילדים שגררו עימם את האחרים. בני חווה קושי נורא וסבל מתמשך, שגרמו לו לחוסר ביטחון, לעצב, לכעסים, התפרצויות זעם, חוסר שקט, בכי ושתיקות, שתיקות, שתיקות...הוא בנה מסביבו חומה ולא נתן לאף אחד לחדור בעדה, אפילו לא לנו הוריו. במשך 3 שנים ניסינו להיעזר באנשי חינוך, יועצים, פסיכולוגים ומטפלים שונים, אך ללא תוצאות. ילדנו המשיך לסבול, לכאוב, להשליך את תסכולו לכל עבר ולדעוך למול עינינו. אנו הוריו הרגשנו חסרי אונים, ראינו בסבלו והבנו שהוא זועק בהתנהגותו לעזרה, אבל לא היה אף אדם שיכל להתקרב אליו ולפתוח את סוגר ליבו... עד שהכרנו את דוד שמכונה על ידינו, דוד – המלאך המושיע והשומר... במפגש הראשון, ילדנו לא הסכים לשתף פעולה כתמיד, אך שעה אחת בלבד לאחר המפגש, הוא התקשר לדוד מיוזמתו, וביקש לפגוש בו. דמעות עלו בעיננו, לא האמנו למשמע אוזננו הרגשנו שיש אור בקצה המנהרה, שלא הכל אבוד.. דוד, בעיניו הטובות, ידע לראות בילדנו את הילד השוכן בתוכו, הוא ידע להכיל את הפשטות והעושר הפנימי שבו, האמין בו ואהב אותו בכל ליבו, וילדנו חש בזאת. דוד השקיע שעות של הקשבה בסבלנות, נתן מעצמו והיה לילדנו ולנו משענת ואוזן קשבת – גלגל הצלה. בננו התחיל לפרוח ולהצליח, כניצן שמגלה את האור, הוא גדל וזהר, ואת מגע כף ידו של דוד רואים בו בכל רגע. הודות למסירותו ודרכו הנעימה, הצליח דוד לגעת בלב כולנו, במיומנות ומקצועיות. בזכות טיפולו האמיתי, הידע והמקצועיות, ההקשבה, היחס המבין והאוהב, השלווה, הנדיבות וטוב הלב, המסירות, ההקרבה, ההשקעה, התמיכה, ההיענות,האהבה, הליטוף ושיטת עבודתו, זכינו בילדנו כאילו נולד מחדש. דוד הוא היחיד שילדנו מספר לו את הטוב והרע, את הכאב והשמחה, דוד לימד אותו את הדרך לאהוב את עצמו ולהכיר בעצמו.

בננו היום מגשים את עצמו, הוא אהוד על חבריו ומוריו, ילד אוהב ואהוב והכי חשוב, מביע את עצמו בציבור במילים ומשמיע את קולו כשעיניו בורקות מביטחון ואהבה.
דוד, בזכות נתינתו, אהבתו ומקצועיותו, הוא ההוכחה שיש מטפלים מסוג אחר, ואת ההשקעה והנתינה אי אפשר לתמחר.
לנו ההורים, ניתנה הזכות להכיר אותו, ובזכותו השכלנו להבין כי אהבה, חיבוק, מילה טובה ולטיפה - עוזרים יותר מכל תרופה.
דוד!! המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו...ואם אנחנו הצלחנו כל אחד יכול.
מירה ((miras285@walla.com

חמישי, 03 אוקטובר 2013

נושא *
שם *
דוא''ל
תוכן *
אימות * Captcha ImageReload Image
   
 

 

60 שניות על אימון אישי לבני נוער

 

אימון אישי לבני נוער הוא תהליך קצר של ליווי אוהב ומכבד, שבו המאומן מתאמן בתרגילי חשיבה ומשחק שמשפיעים על אופן תפקודו בחיי היומיום. האימון מחזיר לילד את המושכות ליצירת מציאות חיים חדשה, ביטחון, חיוניות ואמונה בעצמו. האימון עוסק בהתנהלות הילד בתחומים הבאים:
התחום הלימודי
התחום החברתי
התחום הרגשי
התחום המשפחתי

 

readmore